Back to top

Podujatia

Okrem našich ostatných služieb do činností studio2020 sa zmestí aj edukácia ľudu v oblasti fotografovania. Hlavne preto, lebo iné ustanovizne sa s tým nezaoberajú v dostatočnej miere. Avšak my by sme to robili s radosťou, nakoľko aj táto činnosť tvorí zložku života fotografa.

Medzi našimi plánmi sú okrem iného aj realizovanie rôznych podujatí, výstav, diskusií a prezentácie výrobkov pre fotografov. V našom regióne, na Žitnom ostrove pôsobí mnoho fotografov, ktorí si zaslúžia diskusný večierok, niekoľko výstav v kruhu takých ľudí, ktorí sa zaujímajú o ich prácu. Fotografi, o ktorých nezaslúžene počujeme, čítame menej, hoci sú významnými zástupcami svojho odboru. Týchto ľudí by sme Vám chceli predstaviť na zmysluplných večeroch tak, ako sme to už spravili v rámci niekoľkých besied v rámci tzv. fotoTALKSHOW. Máme snahu vyhľadať predstaviteľov rôznych žánrov, aby ste mohli nahliadnuť do ich skúseností, zážitkov, ktoré sa skrývajú spoza ich fotografiami. Okrem toho chceli by sme Vám priniesť do nášho štúdia bezplatné prezentácie takých výrobcov a ďalších poskytovateľov služieb, ktorí pôsobia v oblasti fotenia. Aj takýmto spôsobom by ste mali možnosť dostať sa bližšie k technickým inováciam a možnosť vyskúšať si tieto produkty a služby.

V našich hlavách je mnoho nápadov, a dúfame, že čím skôr ich budeme môcť realizovať pre Vás. A v prípade, že by si mali nejaké nápady Vy: ukážte to aj nám! Dajte nám vedieť a ak budeme môcť, zrealizujeme aj Vaše podnety.