Back to top

Prenájom špeciálnych efektov

Ponúkame možnosť krátkodobo aj dlhodobo si prenajať profesionálne zariadenia a stroje na výrobu špeciálnych efektov, ako výroba umelého snehu, hustej nízko položenej hmly, šumivej fontány (studený ohňostroj), bublín, atď.

Výrobník umelého snehu

 • cena prenájmu zariadenia: 49€ /deň
 • cena náplne: 4€ /liter

Profesionálny výrobník umelého snehu je možné ovládať pomocou 1, 3 alebo 6 DMX kanálov a k dispozícii sú aj módy ako Timer, Manual Snow alebo Continuous Snow. Maximálna výška produkcie snehu je 10m, maximálna diaľka je 12 m. Odber kvapaliny je max. 500 ml na minútu. Kvapalina sa vkladá do externej nádrže s objemom 5,6 litra. Rozmery: 550 x 376 x 439 mm, Hmotnosť: 13,5 kg.

Pozrite si krátke video TU.

 

Výrobník hustej nízko položenej hmly

 • cena prenájmu zariadenia: 35€ /deň
 • cena náplne: 4€ /liter

Vytvára hustú nízko položenú hmlu a preto je ideálne na večierky, svadby, vystúpenia, atď. Hlavné vlastnosti: hustý výstup hmly až do vzdialenosti 5 m, zahriatie trvá len pár minút, vďaka nízkej spotrebe tekutín sa dá dlho prevádzkovať, ovládajte pomocou káblového diaľkového ovládača s obrazovkou LCD, pôsobivé show s DMX prevádzkou. Napájanie: 230V AC, 50 Hz, dĺžka kábla 2,5m, 1500W, IP20, čas zahrievania cca. 4min., výstupná vzdialenosť cca. 5m, objem nádrže 2l, spotreba tekutín cca. 25ml/min., ľadová komora 4kg, rozmery 36 cm (š) x 68 cm (h) x 42 cm (v), hmotnosť 19,75kg

Pozrite si krátke video TU.

 

Parostroj s LED podsvietením

 • cena za prenájom 1ks zariadenia: 29€ /deň
 • cena za prenájom 2ks zariadení: 39€ /deň
 • cena za prenájom 3ks zariadení: 59€ /deň
 • cena náplne: 4€ /liter

Veľmi výkonný výrobník mlhy s možnosťou ľubovoľnej polohy a so silným LED podsvietením. Výrobník má výkonný kompresor, ktorý dokáže vystreliť mlhu ako u CO2 efektov. Stroj sa dá použiť horizontálne, vertikálne aj smerom dolu. Parametre: 1500 W, zdroj svetla 24x3W RGB LED, dofuk až 6m, doba zahrievania: cca 5 min, objem nádrže: 2,5l, ovládanie cez DMX alebo diaľkovým ovládačom, hmotnosť 7000g. Set obsahuje: 1x parostroj, 1x AC kábel, 1x diaľkový ovládač.

Pozrite si krátke video TU.

 

Studený ohňostroj

 • cena za prenájom 1ks zariadenia: 69€ /deň
 • cena za prenájom 2ks zariadení: 119€ /deň
 • cena Granule DJ Power: 6€ /14g

Spark V1 od DJ Power je pôsobivý a inovatívny efektový stroj, ktorý produkuje šumivú fontánu. Tento efekt fontány je až 5 metrov vysoký a dá sa použiť v exteriéri aj v exteriéri. Stroj používa špeciálne formulované granule DJ Power, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu
oproti konvenčným pyrotechnikám. Vďaka unikátnemu dizajnu Spark V1 môže byť použitý v rôznych prostrediach, od zábavných podujatí, hudobných klipov až po divadelné podujatia. Zariadenie je ovládané DMX a dá sa nastaviť veľmi rýchlo a jednoducho. Na použitie Spark V1 nie je potrebný žiadny pyrotechnický certifikát. Parametre: max.700W, vyhodenie 1-5m, Spotreba @100% 14g /min, doba zahrievania: 3min, hmotnosť 10kg.

Pozrite si krátke video: TU.

 

Profesionálny stroj na výrobu bublín

 • cena prenájmu: upresníme neskrôr. K dispozícii od apríla 2022!

Kombinácia hmly, bublín a LED podsvietenia.

Pozrite si krátke video TU.

 

Ceny sú platné od 1.2.2022. Nie sme platiteľmi DPH.