Back to top

Prenájom štúdia

Naše štúdio s rozlohou takmer 90 m2 ponúka priestor takým fotografom, ktorí nemajú vlastný fotoateliér, alebo nevlastnia štúdiové zariadenia. Začiatočníkom zabezpečujeme možnosť a priestor na to, aby zdokonaľovali svoje poznatky a mohli nacvičiť rôzne techniky fotenia alebo nastavení. Pre pokročilých a profesionálnych fotografov je náš ateliér dokonalým miestom na tvorenie v prípade rôznych fotení ako pri prirodzenom svetle, tak aj zo štúdiovými svetlami. Myslíme tu predovšetkým na fotenia rodinné, detské, tehotenské, novorodenecké, fotenie portrétov, párov, aktov, glamour, alebo aj fotenie produktov.

Otvorením štúdia našim cieľom bolo to, aby prenájom ateliéru bolo jednoduché a aby ste sa nemuseli starať o nič iné, iba koncentrovať na tvorivú prácu. Nakoľko aj my sme fotografi, presne vieme, čo všetko môžete potrebovať k foteniu, preto Vám k tomu zabezpečíme všetko, čo sa len dá. Moderné a priateľské prostredie, priestranné priestory, profesionálnu fototechniku, prirodzené a štúdiové svetlá, rôzne zásteny a doplnky, samostatné miestnosti na prezliekanie a vizáž, čisté sociálne miestnosti, vybavenú kuchyňu, pohodlné parkovacie miesta, prístup k wifi bez príplatku, a mohli by sme pokračovať vo vymenovaní...

Otváracia doba: denne od 09.00 do 19.00 hod. Predchádzajúca rezervácia termínu je nevyhnutná. V prípade záujmu je možné prenajatie ateliéru aj mimo otváracích hodín s poplatkom vo výške 50%.

Nájomné:

- 09:00-19:00 - prvá hodina 19€, každá ďaľšia začatá hodina 10€

- celodenný prenájom - 09.00-19.00 (10 hodín) – namiesti 109€ len 79€

  * Nie sme platiteľmi DPH.

Podmienky prenájmu:

 • V záujme udržania čistoty a poriadku ateliéru chceli by sme poprosiť všetkých účastníkov, aby použili prezuvky.
 • Pred presným časom rezervácie a po skončení zarezervovaného času vieme zabezpečiť najviac 10 minútovú toleranciu. Po uplynutí času tolerancie Vám pripočítame sadzbu za prenajatie ďalšej hodiny.
 • Počas času prenájmu v štúdiu sa môže zdržiavať iba fotograf (fotografi) a aktuálne modely/modelky, rodiny (najviac však 8 osôb). Za každú ďalšiu osobu Vám pripočítame 5€/hodina.
 • Nájomné v sebe zahŕňa možnosť použiť všetky dostupné technické zariadenia a doplnky, ktoré odovzdá a následne prevezme náš asistent.
 • V prípade mimoriadného upratovania (fotenie s tortou, konfety, páperovou boa, atď...), tak isto ako za vážne znečistenie miestnosti a zariadení pripočítame poplatok. V prípade poškodenia papierového pozadia takým spôsobom, že už nebude použiteľné je poplatok za každú meter dĺžky 9€.
 • V prípade záujmu zabezpečíme aj technický personál (asistenciu) k foteniu v cene 10€/hodina.
 • V štúdiu s radosťou privítame aj domácich miláčikov v cene 10€/zviera.
 • Štúdio používa každý účastník na svoju zodpovednosť, a musí dbať na vhodný spôsob použitia a udržiavanie čistoty v štúdiu. V prípade zapríčinenia škody, osoba zodpovedná za vznik škody je povinná zaplatiť náhradu škody.
 • Nájomné je možné uhradiť pred začatím nájmu v hotovosti, alebo vopred bankovým prevodom. Na platbu kartou nie je možnosť.
 • Sankcia za zrušenie rezervácie je 50% z celkovej ceny nájomného.
 • Klient vyššie uvedeným podmienkam rozumel a akceptuje ich.

S radosťou očakávame už skúsených fotografov, ale radi privítame aj začiatočníkov, ktorí by sa chceli vyskúšať, alebo zdokonaliť svoje vedomosti.